شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٩
صفحه اصلي > اخبار 
اخبار


فراخوان عمومی برای تولید 10 گروه کالای استراتژیک نفت
 
 

 

مدیرعامل شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران در نشست هم اندیشی بعدازظهر امروز (سه شنبه 31 تیرماه ) با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازندگان داخلی اعلام کرد: به منظور اجرایی کردن سیاستهای اقتصاد مقاومتی، ساخت 10 گروه کالاهای استراتژیک صنعت نفت به سازندگان داخلی واگذار می شود.

به گزارش روابط عمومی، عزت الله اکبری در بخشی از سخنان خود، شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران را نماینده ویژه سازندگان داخلی در نفت دانست و اظهار داشت: حوزه های مختلف نفت هم اکنون در بحث ساخت، دارای تحرک است چراکه این تحرک و پویایی توسط خود مقام عالی وزارت ایجاد شده است و بر اساس دستور مهندس زنگنه باید برای تولید هم از نظر کمیت و هم کیفیت رقابت صورت گیرد. وی با بیان اینکه حضور در بازارهای منطقه و جهان، حق سازندگان داخلی و کشور ماست بر ضرورت کسب دانش ساخت تجهیزات صنعت نفت و انتقال آن تأکید کرد.

وی در همین رابطه اظهار داشت: یک فراخوان عمومی میان سازندگان داخلی برای طراحی و تولید  10 گروه کالاهای استراتژیک و پرمصرف صنعت نفت اعلام شده و سازندگان و صنعتگران داخلی فرصت دارند تا پایان ماه مبارک رمضان پیشنهادهای فنی و مالی خود را در زمینه طراحی و ساخت این اقلام ارائه کنند. به گفته وی قراردادهای سه جانبه میان شرکت ملی نفت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازندگان منعقد خواهد شد و منابع مالی قراردادهای ساخت این 10 گروه کالا را وزارت نفت به طور کامل تأمین خواهد کرد.

 

نسخه چاپي 
ارسال به دوست 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مديريت پشتیبانی ساخت و تامين کالای نفت تهران می باشد