شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٩
صفحه اصلي > اخبار 
اخبار


برگزاري مراسم تقدير از ايثارگران و جانبازان مديريت پشتيباني ساخت و تامين كالا
 
 

 

به پاس تقدير و تجليل از كاركنان ايثارگر و جانباز مديريت پشتيباني ساخت و تامين كالا در هشت سال دفاع مقدس، مراسمي روز شنبه 96/5/28 در سالن كنفرانس يازدهم برگزار گرديد.

اين مراسم با حضور آقاي مهندس رامين قلمبر دزفولي ، مدير محترم پشتيباني ساخت و تامين كالا و آقاي دكتر ناصر مولايي مدير محترم توسعه منابع انساني و آقاي تقي گلستاني رئيس محترم ايثارگران شركت ملي نفت ايران  و عزيزان ايثارگر و جانبازان گرانقدر و ساير مسئولين ذيربط برگزار گرديد .

مهندس رامين قلمبر دزفولي ضمن خير مقدم به مهمانان به ايراد سخنراني پرداخته و از ايثارگران و جانبازان عزيز كه با حضور مؤثر خود در جبهه هاي حق عليه باطل موجب پيروزي و سرفرازي ميهن اسلامي شدند تشكر و قدرداني كردند. همچنين آقاي دكتر مولايي از تلاش و كوشش جانبازان و ايثارگران شاغل در مديريت پشتيباني ساخت و تامين كالا قدرداني كرد و گفت، دفاع مقدس نقطه عطفي در تاريخ مجاهدات فرزندان برومند كشورمان است و وظيفه ما است كه از دستاوردهاي هشت سال جنگ  تحميلي محافظت كنيم. وي اشاره داشتند هرگونه ارائه خدمات و تلاش بيشتر براي رفع مشكلات ايثارگران را جزء وظايف اصلي و برگزاري مستمر اين گونه جلسات را بمنظور هماهنگي بيشتر و سرعت بخشيدن به كارها و اقداماتي كه بايد براي ايثارگران انجام شود، در دستور كار خواهيم داشت.

در پايان اين مراسم لوح سپاس به همراه شاخه گل به جانبازان و ايثارگران اهداء شد.

 

نسخه چاپي 
ارسال به دوست 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مديريت پشتیبانی ساخت و تامين کالای نفت تهران می باشد