شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٩
صفحه اصلي > اخبار 
اخبار


بازديد آقاي مهندس قلمبر دزفولي از شركت لوله هاي دقيق كاوه ايرانيان واقع در شهر صنعتي ساوه
 
 آقاي مهندس قلمبردزفولي مدير پشتيباني ساخت و تأمين كالاي شركت ملي نفت، با توجه به وظايف محول شده به مديريت پشتيباني ساخت در چارچوب برنامه ريزي صورت گرفته در سال توليد و اشتغال- اقتصاد مقاومتي در روز دوشنبه مورخ 96/4/19 از شركت لوله هاي دقيق كاوه ايرانيان واقع در شهر صنعتي كاوه، بازديد بعمل آوردند.

شركت فوق يكي از شركتهاي خصوصي بوده كه با سرمايه گذاري انجام شده در زمينه توليد لوله هاي بدون درز تا سايز 5ً فعال مي باشند. عمده مصرف توليدات اين شركت صنايع گاز، خودروسازي مي باشند كه با حمايت و راهنمايي هاي انجام گرفته توسط مديريت پشتيباني ساخت و خلاء موجود در توليد لوله هاي بدون درز مغزي مطابق استاندارد API-SCT در داخل كشور در اين محدودة سايز برنامه ريزي توليد اين لوله ها توسط شركت مذكور در دست اقدام مي باشد.

اميد است با توجه به امكانات موجود در اين شركت و راهنمائي هاي صورت گرفته توسط مديريت پس از استقرار سخت افزارهاي مورد نياز جهت توليد لوله هاي مغزي بدون درز نياز كشور به اين كالاي استراتژيك پرمصرف در بازة سايزي تا 5ً در آينده اي نزديك مرتفع گردد.

لازم به ذكر است در مناقصه بعمل آمده جهت تأمين و ساخت لوله هاي بدون درز در اين مديريت و در قالب پروژه هاي دهگانه ، در مرحله اول سايز 4ً تا 14ً هدف گذاري گرديده بود كه با راه اندازي خط توليد سايزهاي پائين تر از 4ً نياز صنعت نفت در كليه سايزها و گريدها در لوله هاي مغزي و همچنين لوله هاي خام مصرفي در توليد لوله هاي حفاري و وزنه مرتفع خواهد شد.


نسخه چاپي 
ارسال به دوست 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مديريت پشتیبانی ساخت و تامين کالای نفت تهران می باشد