شنبه ١٠ خرداد ١٣٩٩
صفحه اصلي > اخبار 
اخبار


حفظ آبروی افراد ، مهترین وظیفه ی حراست
 
 

به گزارش روابط عمومی شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران، مدیر عامل این شرکت، در جلسه راهبردی حراست که در تاریخ دوم آذر ماه سال جاری در سالن جلسات شرکت برگزار شد بیان فرمودند: پیشگیری از مهمترین وظایف حراست است.

جناب آقای اکبری رییس هیئت مدیره و مدیرعامل، با اشاره به مساعدت حراست شرکت ملی نفت و حراست شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران، افزود: اجرایی کردن ابلاغیه مقام عالی وزارت نفت، مبنی بر ساخت داخل پروژه های دهگانه صنعت نفت مسلتزم حمایت و همکاری همه ی همکاران در مجموعه ی وزارت نفت می باشد.

وی از شروع به کار شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت تهران در خصوص ابلاغیه مذکور خبر داد و تصریح کرد: جلسات کارگروه های کالاهای دهگانه با حضور سازندگان داخلی به صورت فشرده و تمام وقت در شرکت در حال برگزاری است.

همچنین در این جلسه جناب آقای داراخانی، رئیس محترم حراست شرکت ملی نفت ایران، ساختار سازمانی، نیروی انسانی و لزوم تکریم آن و همچنین کمبود امکانات را از مهمترین چالشهای بخش حراست بر شمرد و اظهار داشتند، بررسی عملکرد و مشکلات کارکنان ضمن حفظ آبروی افراد، موجب بازدهی بالای مجموعه خواهد شد.

در ادامه جناب آقای محمودی رئیس محترم حراست این شرکت با ارائه فصول عملکرد واحد حراست، خاطر نشان کرد که مجموعه حراست این شرکت در راستای منویات و سیاست های کلی وزارت، آماده خدمت رسانی است.

لازم به ذکر است که در پایان این جلسه از سه تن از بازنشستگان محترم حراست تقدیر و قدردانی شد.

 

 

نسخه چاپي 
ارسال به دوست 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مديريت پشتیبانی ساخت و تامين کالای نفت تهران می باشد