يکشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٨
صفحه اصلي > معاونت ها و دفاتر ستادي > معاونت ها > معاونت مدير در تداركات و امور كالا 
معاونت مدير در تداركات و امور كالا


 

 

 

معاونت مدير در

تداركات و امور كالا:

محمد جواد حاج اكبري

شماره تلفن:

021-88802671

دورنگار: 021-88802670

 


 

  • خريدهاي انبوه داخلي

 

خريد انبوه كالا و تجهيزات مورد نياز شركت ملي نفت ايران و شركت هاي تابع با در نظر گرفتن توجيه اقتصادي در راستاي پشتيباني از ساخت داخل ، بستر سازي و حمايت از سازندگان بومي با استفاده از اهرم خريد جهت سرمايه گذاري مشترك با توليدكنندگان اصلي خارجي ، همچنين مشاركت و نظارت بر تدوين روش ها و دستورالعمل هاي بازرگاني و سياست گذاري خريدهاي داخلي براساس تجميع تقاضاها ( به صورت انبوه) انجام مي شود.

 

  • خريدهاي انبوه خارجي

 

هدايت ، نظارت و اجراي تمام امور مربوط به انجام خريدهاي خارجي و پيگيري كليه كالاها و اجناس مورد نياز واحدهاي شركت ملي نفت ايران و شركت هاي تابع كه به اين مديريت ارجاع مي شود و پشتيباني عمليات اجرايي خريد، به گونه اي كه كالاهاي مورد نياز متقاضيان در اسرع وقت و مطابق با مشخصات تعيين شده از توليدكنندگان خارجي تهيه شود.

 

  •  امور گمركي ، حمل و نقل و ترخيص كالا

 

اداره امور گمركي ، حمل و نقل و ترخيص كالاي معاونت تداركات و امور كالا به عنوان يكي از اركان اساسي زنجيره تأمين كالا، با اعتقاد راسخ به اصل مشتري مداري و اتكا به نيروي انساني متخصص ، متعهد و مجرب و با استفاده از امكاناتي نظير سامانه حمل و نقل و ترخيص ، دفاتر نمايندگي در بندرهاي اصلي كشور، انبارهاي اختصاصي و انبار داري و فروش كالاي مازاد را ارائه مي كند.

 

  •  دفتر نمايندگي كيش

 

دفتر نمايندگي شركت پشتيباني ساخت و تأمين كالاي نفت تهران در جزيره كيش  در طول مدت فعاليت خود بيشتر در حوزه تأمين قطعات يدكي مورد نياز فوري شركتهاي متقاضي فعاليت نموده است و براي نيل به اين مقصود ، قبل از شروع تحريمها ، قراردادهاي باز  (Open Order ) با شركتهاي معتبر سازنده از طريق اين نمايندگي منعقد مي گرديده است.سرعت بالاي رسيدگي به پرونده هاي خريد در دفتر نمايندگي كيش موجب گرديد تا بسياري از متقاضيان براي خريدهاي خود از طريق اين دفتر اظهار تمايل نمايند.

با توجه به شرايط جديد بين المللي و آينده روشن پس از برجام ، ارتباط مجدد فروشندگان خارجي و تماسهاي مكرر شركتها و نمايندگان آنها در ايران براي حضور مجدد ، توانايي خريد فوري كالاي مورد نياز را تا حدقابل قبولي از طريق اين دفتر افزايش داده است.

راهبري ، نظارت بر تدوين و هماهنگي خط مشي ها و روش هاي بازرگاني ، خدمات مكانيزه كالا، طبقه بندي و استاندارد كالا، پياده سازي و اجراي سامانه يكنواخت تامين كالا ، بيمه كالا و خدمات مربوط در شركت ملي نفت ايران و شركت هاي تابع انجام مي شود.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مديريت پشتیبانی ساخت و تامين کالای نفت تهران می باشد